IATA

Dla Agentów Non-IATA

Dla Agentów non-IATA oraz agencji eventowych
Rozpoczynasz swoją przygodę ze sprzedażą biletów lotniczych bez autoryzacji IATA? Jesteś organizatorem eventów i okresowo potrzebujesz większych ilości biletów lotniczych? Jesteś już agentem IATA, lecz zaskoczyły Cię nowe reguły rozliczeń BSP, tzw. „The New Generation of IATA Settlement system (NewGen ISS)” i potrzebujesz wsparcia? Masz już dostawcę biletów lotniczych, ale nie jesteś z niego zadowolony i chciałbyś spróbować współpracy z nowym partnerem?

Skontaktuj się z nami już dziś!

Akredytowany agent IATA.

Ponad 1100 linii lotniczych

Nasze biuro podróży, jako akredytowany agent IATA, oferuje Państwu współpracę w zakresie wystawiania biletów lotniczych. Nasz konsultant/opiekun, na podstawie otrzymanych od Państwa informacji ustali, w jakim trybie możemy rozpocząć współpracę lub po prostu wykona dla Państwa pierwszą transakcję. W ciągu 24h przedstawiamy wiążącą ofertę, projekt Umowy, a jeśli Umowa będzie to przewidywać – to także niezbędne loginy oraz hasła dostępowe.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń do nas już teraz!

Spersonalizowany serwis.

Doświadczeni konsultanci

Jak wygląda nasz serwis? W przeciwieństwie do największych agentów na rynku oferujących obsługę zautomatyzowaną i szablonową, my oferujemy spersonalizowany serwis oparty na starannej funkcji doradczej konsultantów oraz szybkiej komunikacji z Klientem. Przede wszystkim zaś wspieramy Państwa w każdej awaryjnej sytuacji, aby zminimalizować wszelkie niedogodności.

Szukasz nowego agenta? Skontaktuj się z nami już dziś!

Proponowane formy współpracy:

  1. Model podstawowy – Państwa zamówienia przekazywane są telefonicznie lub mailowo. Dalsza korespondencja oraz przekazywanie dokumentów następuje w formie elektronicznej.
  2. W przypadku, gdy posiadacie Państwo własny dostęp do systemu AMADEUS oraz własne zasoby kadrowe o kompetencjach konsultanta lotniczego – sami projektujecie loty i zakładacie rezerwacje, a naszą rolą jest samo wystawienie biletu lotniczego, a także wsparcie merytoryczne w trudniejszych i niestandardowych sytuacjach.
  3. W przypadku, gdy nie posiadacie Państwo własnej umowy z AMADEUS, ale zatrudniacie konsultanta lotniczego, wówczas to my zakładamy osobne konto dla Państwa pracownika w naszym systemie GDS.
  4. Narzędzie do samodzielnej rezerwacji, tzw. „Self-Booking Tool”. Jest to międzynarodowa korporacyjna platforma rezerwacyjna zawierająca około 1,100 linii tradycyjnych, 140 linii budżetowych, a także ok. 200,000 obiektów hotelowych na całym świecie. Można w niej zaszyć: politykę podróży służbowych Państwa klientów, schematy akceptacji zamówień, a także karty kredytowe dla zakupów biletów typu low-cost lub rezerwacji hotelowych. Po naszym przeszkoleniu pracować na niej może dowolny pracownik/cy Państwa firmy lub pracownik Państwa Klienta. W takiej sytuacji Państwo lub Państwa Klient robicie rezerwacje, my wystawiamy bilety i vouchery oraz koordynujemy i zabezpieczamy obieg płatności.

Co wchodzi w skład naszej oferty:

Bilety przewoźników regularnych, bilety linii nisko kosztowych, bilety czarterowe, bilety linii niedostępnych w krajowym systemie BSP
Dostęp do specjalnych stawek zarówno na bilety lotnicze, hotele, wynajem aut jak i transfery osobowe
Stałe wsparcie dedykowanych konsultantów zarówno podczas procesu zakupowego jak i opieki posprzedażowej.
Kompetencje, cierpliwość i życzliwość konsultantów skoncentrowanych na stworzeniu optymalnej oferty zgodnej z indywidualnymi potrzebami Waszych Klientów, w tym ciekawe case study z naszego wieloletniego doświadczenia.
Spotkania warsztatowe dla Twojego personelu z obszaru działania GDS, a także korporacyjnych narzędzi do samodzielnych rezerwacji.
Dostęp do naszych konsultantów 24h/7 – mailowo i telefonicznie.
Okresowe raportowanie Waszych zakupów we wspólnie zdefiniowanych zestawieniach.
Podroze Sluzbowe_call-center

Potrzebujesz nowego akredytowanego agenta do zakupu biletów lotniczych?

Skontaktuj się z nami już dziś!