IATA

Podróże służbowe

Kompleksowa organizacja i profesjonalna obsługa podróży służbowych dla Twojej firmy!

Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji podróży służbowych! Oferujemy szybki serwis i atrakcyjne ceny na bilety lotnicze, hotele, ubezpieczenia, bilety kolejowe krajowe i zagraniczne, transfery, wynajem samochodów i inne. Naszym klientom zapewniamy całodobowe wsparcie potrzebne podczas podróży!
Potrzebujesz więcej informacji?
Poznaj nas bliżej lub zapoznaj się z naszymi poniższymi zasadami odnośnie współpracy!

Skontaktuj się z nami już dziś!

Nasze zasady

Zasada fair play i win-win

W działaniach dla naszych Klientów przy organizacji podróży służbowych oraz firmowych stosujemy proste i przejrzyste zasady. Realnie ograniczamy koszty związane z podróżami służbowymi. Nie ingerujemy w ceny biletów. Nie pobieramy zawyżonych opłat transakcyjnych. Współpraca z nami opiera się na uczciwości i zaufaniu, co przekłada się na obustronne zadowolenie i korzyści ze współpracy.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń do nas już teraz!

Polityka podróży

Oferujemy pomoc w stworzeniu polityki podróży

Nasze biuro oprócz standardowej sprzedaży usług, oferuje przede wszystkim usługi profesjonalnego doradztwa w zakresie gospodarowania budżetem na podróże służbowe. Analiza kosztów, pomoc w stworzeniu, wdrożenie oraz wspólne egzekwowanie przez nasze biuro oraz przez pracowników wewnętrznej polityki podróży pozwala na stale podnoszenie efektywności i optymalizację budżetu na podróże służbowe.

Szukasz nowego agenta podróży służbowych? Skontaktuj się z nami!

Doradztwo i opieka

Wsparcie na każdym etapie współpracy

Organizacja podróży firmowych, wyjazdów służbowych krajowych czy zagranicznych, w tych dziedzinach służymy doradztwem i opieką na każdym etapie współpracy oraz realizacji poszczególnych rezerwacji. Z naszą pomocą organizacja podróży służbowych jest prosta. Już na etapie wstępnym ustalania warunków współpracy, przydzielany jest dedykowany opiekun klienta. To jego zadaniem będzie stały kontakt i bieżąca komunikacja, w taki sposób, aby na podstawie otrzymanych informacji ustalić wszystkie elementy niezbędne do prawidłowej realizacji polityki podróży służbowej.

Chcesz stworzyć politykę podróży służbowych w swojej firmie? Zadzwoń!

Podwójna kontrola

Wdrożenie polityki podróży

Nasz pracownik monitoruje uprawnienia poszczególnych pracowników do dokonywania rezerwacji, implementuje umowy specjalne z hotelami i liniami lotniczymi, zna preferowanych dostawców usług, sprawdza limity stanowiskowe na rezerwacje, standardy raportowania i inne. Na życzenie otrzymają Państwo także dedykowanego konsultanta lub konsultantów (w zależności od potrzeb), którzy doskonale znają zarówno politykę podróży Państwa firmy, jak i preferencje poszczególnych pracowników.

Potrzebujesz wsparcia w zakresie podróży służbowych? Skontaktuj się z nami już dziś!

Rezerwacje on- i offline

Narzędzie do samodzielnej rezerwacji

Dużym korporacjom udostępniamy narzędzie do samodzielnej rezerwacji dające dostęp do kontentu hotelowego liderów światowych oraz biletów lotniczych, który pozwala w trybie online na wybór najkorzystniejszej oferty przy uwzględnieniu wdrożonej polityki podróży służbowych firmy. Rezerwacji offline dokona dedykowany konsultant z wieloletnim doświadczeniem oraz umiejętnościami w zakresie projektowania skomplikowanych podróży, w tym projektowanie zakwaterowania w zależności od miejsca spotkania.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń do nas już teraz!

Raportowanie sprzedaży

Analiza kosztów i raportowanie

W ustalonym harmonogramie przygotowujemy dla Państwa raporty sprzedaży. Raporty, zgodnie z Państwa wytycznymi i oczekiwaniami, co do stopnia szczegółowości zawartych w nich informacji, zawierają dane służące Państwu i naszym pracownikom do analizy ruchu podróżnego w Państwa firmie. Raporty docelowo są podstawą do weryfikowania i modyfikowania polityki podróży służbowych w Państwa firmie i do optymalizacji kosztów podróży służbowych.

Szukasz nowego agenta podróży służbowych? Skontaktuj się z nami!

Faktury i płatności

Obieg dokumentów

Faktury standardowo wysyłane są pocztą elektroniczną w formacie PDF na wskazany przez Państwa adres e-mail. Równolegle mogą być wysyłane faktury papierowe. Istnieje możliwość zapłaty przelewem, kartą kredytową lub gotówką. Do rozliczeń podróży służbowych oferujemy naszym klientom korporacyjne karty kredytowe Business Travel Account z wydłużonym terminem płatności nawet do 52 dni.

Chcesz stworzyć politykę podróży służbowych w swojej firmie? Zadzwoń!

Kompleksowa oferta

Bilety lotnicze, hotele, wizy, ubezpieczenia i inne

Oddajemy do Państwa dyspozycji naszych konsultantów, którzy przygotują Państwu kompleksową ofertę w zakresie podróży służbowych. Oferujemy bilety lotnicze, rezerwacje grupowe biletów lotniczych, rezerwacje hoteli, transfery, wizy, ubezpieczenia, bilety kolejowe, autobusowe, promowe oraz korzystając z tak ogromnego doświadczenia świadczymy również usługi organizacji szkoleń i konferencji.

Potrzebujesz wsparcia w zakresie podróży służbowych? Skontaktuj się z nami już dziś!

Organizacja podróży służbowych jest to umiejętna kombinacja bogatego doświadczenia naszego zespołu i najnowszych dostępnych rozwiązań IT. Nasi pracownicy będą towarzyszyć pracownikom firmy w trakcie całego trwania podróży służbowych, otoczą ich opieką oraz będą szybko reagować w nieprzewidzianych sytuacjach. Dla Państwa jako Tavel Managerów oferujemy ciągłą optymalizację kosztów podróży Państwa pracowników i rozwinięty system raportowania!