IATA

Pozostałe usługi

PROJEKTUJĄC SKOMPLIKOWANĄ PODRÓŻ SŁUŻBOWĄ DLA NASZYCH KLIENTÓW ZAPEWNIAMY NIE TYLKO SAME BILETY LOTNICZE CZY HOTELE, ALE RÓWNIEŻ SZEREG DODATKOWYCH USŁUG. OFERUJEMY: BILETY KOLEJOWE KRAJOWE, BILETY KOLEJOWE ZAGRANICZNE, BILETY AUTOKAROWE NA POŁĄCZENIA KRAJOWE I MIĘDZYNARODOWE, POŁĄCZENIA PROMOWE, WIZY, UBEZPIECZENIA, TRANSFERY, WYNAJEM SAMOCHODÓW I INNE.

Skontaktuj się z nami już dziś!

BILETY KOLEJOWE KRAJOWE

Cała siatka połączeń

Jako agent PKP mamy dostęp do wszystkich promocji, taryf specjalnych i zniżek grupowych. W ramach naszego partnerstwa z PKP IC może zostać udostępnione dla Państwa specjalne konto subagencyjne, które po zalogowaniu do odpowiedniej witryny umożliwi wskazanym osobom samodzielne dokonywanie rezerwacji biletów kolejowych krajowych.

Chcesz kupić bilety kolejowe? Zadzwoń do nas już dziś!

BILETY KOLEJOWE ZAGRANICZNE

Połączenia w całej Europie i na świecie

Zdajemy sobie sprawę, że w pewnych sytuacjach najwygodniej jest skorzystać z połączeń kolejowych. W naszym systemie rezerwacyjnym Amadeus Content Rail mamy dostęp do połączeń kolejowych na całym świecie. Nasi konsultanci zaproponują Państwu optymalny wybór przewoźnika i trasy pod względem ceny i czasu trwania podróży.

Chcesz kupić bilety kolejowe na podróż zagraniczną? Skontaktuj się z nami!

BILETY AUTOKAROWE I AUTOBUSOWE

Siatka połączeń krajowych i zagranicznych

Jesteśmy agentem wielu renomowanych licencjonowanych międzynarodowych przewoźników autokarowych między innymi: Becker Raisen, Eskana Bus, Eurobus, Globturist, Interbus, Motyl, Polonia Transport, PKS Polonus, Retman, Riviera, Sindbad, Visitor. Zakupu biletów mogą Państwo dokonać bezpośrednio w naszym biurze lub kontaktując się z nami poprzez e-mail.

Potrzebujesz bilety autokarowe i kolejowe? Zadzwoń do nas!

POŁĄCZENIA PROMOWE

Duży wybór połączeń promowych

Nasze biuro oferuje bilety na połączenia promowe w Europie i w Basenie Morza Śródziemnego Oferujemy bilety na połączenia m.in. do Danii, Szwecji, Norwegii, Finlandii, Anglii, Szkocji, Irlandii, Irlandii Północnej, na Litwę, Łotwę i na Islandię. W Basenie Morza Śródziemnego oferujemy połączenia m.in. z Hiszpanii, Włoch, Grecji, Chorwacji, Francji czy na Cypr.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń do nas już teraz!

WIZY

Formalności związane z procedurą wizową

Przekroczenie granicy wielu państw wciąż jest możliwe tylko na podstawie otrzymanej wizy. Jeżeli Państwa podróż obejmuje podróż do kraju, w którym obowiązują wizy, nasze biuro podróży oferuje pomoc w załatwianiu wszelkich formalności wizowych.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń do nas już teraz!

UBEZPIECZENIA

Kompleksowa oferta ubezpieczeń

Naszym klientom rekomendujemy zakup ubezpieczeń, który zapewni im spokój i poczucie bezpieczeństwa podczas planowanej podróży. Oferujemy szeroki wachlarz ubezpieczeń obejmujących podróże indywidualne, służbowe, młodzieżowe i grupowe. Naszymi partnerami są wyłącznie wiarygodne i sprawdzone firmy, specjalizujące się w ubezpieczeniach turystycznych. Oferujemy polisy takich towarzystw ubezpieczeniowych jak AXA, SIGNAL IDUNA, ERV, Mondial Assistance i Towarzystwo Ubezpieczeń Europa.

Zainteresowany ubezpieczeniem? Skontaktuj się z nami już teraz!

TRANSFERY

Bezpieczne i punktualne przewozy

Na życzenie organizujemy transfery pomiędzy poszczególnymi etapami podróży służbowych i indywidualnych. Kontaktując się z naszym konsultantem poinformuj go, na jakich etapach podróży transfer będzie niezbędny, a my zajmiemy się resztą. Oferujemy usługi tylko sprawdzonych partnerów biznesowych.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń do nas już teraz!

WYNAJEM SAMOCHODÓW

Tylko sprawdzone wypożyczalnie

Jeżeli na pewnych etapach podróży służbowych preferujecie Państwo podróżowanie wynajętym samochodem, nasze biuro zorganizuje, aby samochód był przygotowany dla Państwa zaraz po przybyciu do danego miasta czy konkretnego punktu. Oferujemy wynajem samochodów tylko ze sprawdzonych wypożyczalni.

Chcesz wynająć samochód? Skontaktuj się z nami już teraz!

INNE

Taxi, rezerwacje stolików w restauracjach

Nasze biuro specjalizuje się w  kompleksowej obsłudze podróży służbowych i indywidualnych. Jeżeli nie znaleźli Państwo tutaj konkretnej usługi związanej z planowaną podróżą, prosimy o kontakt. Bez względu na to, czy to będzie rezerwacja stolika w restauracji na służbową kolację czy zakup biletów do teatru, nasze biuro chętnie Państwu pomoże.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń do nas już teraz!

Sprawdź naszą ofertę na bilety lotnicze, hotele oraz zapoznaj się z naszym narzędziem do samodzielnej rezerwacji przez Twoich pracowników! 

Skontaktuj się z nami już dziś!