IATA

Rezerwacje hoteli

PLANUJESZ PODRÓŻ SŁUŻBOWĄ I SZUKASZ HOTELU W DOGODNEJ LOKALIZACJI W KORZYSTNEJ CENIE? TRAVEL MANAGEMENT STARE MIASTO OFERUJE SZEROKĄ BAZĘ HOTELOWĄ Z SYSTEMEM ATRAKCYJNYCH ZNIŻEK HOTELOWYCH DOSTĘPNYCH TYLKO DLA AGENTÓW. SKORZYSTAJ Z NASZEJ OFERTY JUŻ TERAZ I ZAREZERWUJ HOTEL DLA SIEBIE LUB SWOICH PRACOWNIKÓW!

Skontaktuj się z nami już dziś!

Dlaczego my?

Doradztwo, rezerwacje i sprzedaż miejsc hotelowych

Pracujemy z 10 wiodącymi systemami hotelowymi, w tym z systemami dedykowanymi do wyłącznej współpracy z agentami m.in.: RATEHAWK, GO GLOBAL, Hotels – PRO, HRS Business, BEDS-ON-LINE, DESTINATIONS OF THE WORLD. Dopasujemy oferty hoteli do Państwa budżetu i preferencji. Wynegocjujemy specjalne stawki na wyłączność w wybranych hotelach wskazanych przez Państwa lub proponujemy współpracę z tymi hotelami, które według nas są w stanie zaoferować serwis na odpowiednim poziomie i w najkorzystniejszych cenach. Zadbamy o to, aby Państwa życzenia specjalne zostały uwzględnione podczas Państwa pobytu.

Potrzebujesz zarezerwować hotel? Skontaktuj się z nami już dziś!

Atrakcyjne rabaty na pokoje hotelowe

Hotelowy system rezerwacyjny

Na życzenie oferujemy dostęp do intuicyjnego korporacyjnego systemu rezerwacyjnego dającego dostęp do kontentu hotelowego na całym świecie. System pozwala na wybór najkorzystniejszej oferty spośród rekomendowanych hoteli odpowiadającym zadanym kryteriom. Opcja wyboru miejsca docelowego (np. Pałac Kultury, wieża Eiffla) jest dostępna bez konieczności podawania nazwy miejscowości lub adresu. Istnieje również możliwość wyboru standardu pokoju w ramach wybranego obiektu hotelowego. Nawigacja, mapa google, informacje o dokonanej rezerwacji oraz termin bezkosztowej anulacji podawane są w języku polskim. Natomiast szczegółowe warunki anulacji oraz opis obiektu opisane są w języku angielskim.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń do nas już teraz!

Doświadczeni konsultanci

Najlepszy standard w ramach wskazanego budżetu

Nasz doświadczony zespół konsultantów hotelowych specjalizuje się w doborze najatrakcyjniejszych ofert hoteli dostosowanych do Państwa potrzeb. Rezerwacja hoteli dla firm – decydując się na współpracę z nami, otrzymacie Państwo dedykowanego konsultanta z wieloletnim doświadczeniem oraz umiejętnościami w zakresie projektowania skomplikowanych podróży służbowych. Nasz konsultant – we współpracy z innymi zespołami – zapewni Państwu również dodatkowe usługi takie jak: ubezpieczenie, transfery, samochód do wynajęcia, bilety lotnicze, kolejowe lub autokarowe. Poinformuj nas o wszystkich potrzebach związanych z daną podróżą służbową.

Szukasz nowego agenta podróży służbowych? Zadzwoń do nas!

Brak ukrytych opłat

Spokój i pewność rezerwacji

Korzystanie z agenta w przypadku rezerwacji hotelowych daje gwarancję transparentności wszystkich kosztów i pomocy we przypadku nieprzewidzianych okoliczności. Nie daj się zaskoczyć ukrytym opłatom lub anulacji rezerwacji w ostatniej chwili. Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia w zakresie wyszukiwania noclegów i negocjowania stawek hotelowych!

Hotele w najdogodniejszych lokalizacjach? Skontaktuj się z nami!

Nie daj się zaskoczyć ukrytym opłatom lub anulacji rezerwacji w ostatniej chwili. Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia w zakresie wyszukiwania noclegów i negocjowania stawek hotelowych!

Sprawdź również naszą ofertę na bilety lotnicze, bilety kolejowe, ubezpieczenia czy transfery. Poinformuj naszego konsultanta, czego jeszcze potrzebujesz w zakresie planowanego wyjazdu. Zorganizujemy dla Ciebie każdy etap podróży służbowej, abyś Ty mógł w pełni skoncentrować się na celu biznesowym wyjazdu.

Skontaktuj się z nami już dziś!