IATA

Self-booking tool

DUŻYM KORPORACJOM UDOSTĘPNIAMY NARZĘDZIE DO SAMODZIELNEJ REZERWACJI BILETÓW LOTNICZYCH I HOTELI BEZPOŚREDNIO PRZEZ PRACOWNIKÓW.
Bilety lotnicze i hotele na jednej platformie rezerwacyjnej, która uwzględnia politykę podróży Twojej organizacji i daje pełną kontrolę zakupów Twoich pracowników i raportowanie w czasie rzeczywistym.

Skontaktuj się z nami już dziś!

SELF BOOKING TOOL

W naszym systemie do samodzielnej rezerwacji Twoi pracownicy mają dostęp do:

140+

przewoźników nisko-kosztowych

1,100+

tradycyjnych linii lotniczych

200,000+

obiektów hotelowych

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń do nas już teraz!

Narzędzie do samodzielnej rezerwacji udostępnione przez Travel Management Stare Miasto oparte jest na czterech podstawowych fundamentach, dzięki którym zarówno Travel Manager, jak i sami pracownicy korzystający z tej platformy rezerwacyjnej, będą w stanie nieustannie doskonalić projektowanie i przebieg podróży służbowych:

1.

UNIKALNA OFERTA

oraz możliwość zamawiania dodatkowych usług przed rozpoczęciem podróży

2.

POLITYKA PODRÓŻY SŁUŻBOWYCH

czyli swobodne definiowanie reguł dokonywania rezerwacji przez management

3.

PROCES AKCEPTACJI

automatyczny lub na wniosek pasażera

4.

RAPORTOWANIE

wszystkich kluczowych wskaźników niezbędnych do pomiaru efektywności

1. UNIKALNA OFERTA

oraz możliwość zamawiania dodatkowych usług przed rozpoczęciem podróży

Przez ostatnie 10 lat na rynku podróży służbowych nastąpiła niespotykana wcześniej dynamika zmian, w tym również zmieniły się oczekiwania samych podróżnych. Uznani przewoźnicy, pod wpływem rosnącej konkurencji w branży travel, zostali zmuszeni do stworzenia całkowicie nowych modeli oferowania swoich usług. 10 lat temu każdy pasażer w klasie ekonomicznej otrzymywał ten sam posiłek lub podlegał jednolitym zasadom przewozu bagażu. Obecnie wyszukane posiłki zgodne z dietetycznymi lub religijnymi preferencjami, wybór miejsca na pokładzie, zakup dodatkowego bagażu, dostęp do strefy lounge business na lotnisku, opłacenie parkingu lub ubezpieczenia – to już standard i wszystko to możesz zamówić już na etapie zakupu biletu lotniczego na długo przed rozpoczęciem podróży. To Ty decydujesz, czy Twój rejs ma się odbyć w wariancie budżetowym, czy też masz ochotę wzbogacić go całym wachlarzem dodatkowych usług, które zostały skonsolidowane specjalnie dla Ciebie na jednej platformie rezerwacyjnej.

BILETY LOTNICZE

Twoi pracownicy mając dostęp na naszej platformie rezerwacyjnej do oferty ponad 1100 linii lotniczych tradycyjnych oraz do ponad 140 przewoźników nisko kosztowych, mogą zaplanować swoją podróż służbową do niemal każdego zakątka świata. Dzięki zaawansowanemu systemowi filtrów definiujących parametry każdego zapytania, można zawęzić obszar wyszukiwania do godzin wylotów, przelotów, czasu trwania podróży czy preferowanych linii lotniczych i przyspieszyć uzyskanie informacji zwrotnej. Odzwierciedlając Twoją politykę podróży służbowych specjalne ikony będą sygnalizować, czy dane zapytanie mieści się w polityce czy nie. Analogicznie Twój zespół będzie jasno informowany o istnieniu uprzednio wynegocjowanych stawek korporacyjnych czy też możliwości zaliczenia rejsu do programu lojalnościowego, tak aby nie ominęły go żadne przysługujące benefity. Jeśli Twoja organizacja wytyczyła sobie zobowiązania CSR związane z emisją CO2, cała podróż może być zaprojektowana wyłącznie z uwzględnieniem optymalizacji emisji CO2, tak aby Twoja firma żyła w pełnej zgodzie z jej polityką odpowiedzialności społecznej.

DODATKOWA PERSONALIZACJA TWOJEGO REJSU

Personalizacja rejsu to niewątpliwie najsilniejszy obecnie trend definiujący zmiany w lotnictwie pasażerskim. Wielu Klientów już na etapie dokonywania rezerwacji biletu pragnie składać płatne zamówienia na wiele dodatkowych usług podczas rejsu i w ten sposób tworzyć swoją osobistą podróż o unikalnych atrybutach. Platforma rezerwacyjna czyli udostępnione przez Stare miasto narzędzie do samodzielnej rezerwacji oferuje Twojemu zespołowi dokładnie te same możliwości i funkcjonalności, jakie spotyka się rezerwując bilety i inne usługi bezpośrednio na stronach poszczególnych linii lotniczych – m.in. dodatkowy bagaż, wybór preferowanych miejsc na pokładzie, wybór posiłków czy wejście do strefy lounge. Co więcej, w naszej platformie został zaszyty algorytm, który automatycznie rozpozna posiadany przez Twojego pracownika program lojalnościowy i poinformuje go o przysługujących mu bonusach.

REZERWACJE HOTELOWE

Najnowsze trendy w obszarze rezerwacji hotelowych pokazują, że podróżni chcą składać zamówienia w coraz bardziej nowatorski sposób, co sprawia, że przed branżą hotelową stoją coraz większe wyzwania. Dzięki temu, że nie opieramy się na współpracy z poszczególnymi sieciami hotelowymi tylko korzystamy ze światowej klasy hotelowych agregatorów, a także dzięki zaawansowanemu algorytmowi filtrującemu zapytania, możemy dostarczyć Twoim pracownikom hotelową wisienkę na torcie w każdym zakątku globu. Wszystkie oferty, jakie pojawią się na ekranie, zaopatrzone są w szczegółowy opis hotelu, liczne zdjęcia wraz z listą dostępnych usług, z wyraźnym zaznaczeniem kategoryzacji. Aby przyspieszyć wyszukiwanie, Twój pracownik może dodawać do ulubionych poszczególne lokalizacje lub hotele, tak aby ominąć niepotrzebne przeglądanie setek kolejnych ofert przy okazji następnej podróży służbowej w te same rejony.

2. POLITYKA PODRÓŻY SŁUŻBOWYCH

czyli swobodne definiowanie reguł dokonywania rezerwacji

Zdajemy sobie sprawę z faktu, że każda organizacja posiada zupełnie inne potrzeby i motywacje w obszarze podróży służbowych. Narzędzie do samodzielnej rezerwacji udostępnione przez Travel Management Stare Miasto umożliwia pełne zdefiniowanie polityki podróży danej korporacji. Platforma rezerwacyjna daje możliwość zarówno nie wprowadzenia polityki w ogóle do tej najbardziej złożonej – m.in. zróżnicowanie reguł dla poszczególnych wydziałów, centrów kosztowych w firmie czy nawet dla pojedynczych osób. Będziesz mógł budować politykę podróży służbowych również osobno dla poszczególnych produktów, tj. rezerwacji biletów dla linii tradycyjnych, linii nisko kosztowych czy rezerwacji hotelowych. Tak więc Twoi pracownicy będą otrzymywać prostą informację zwrotną czy ich rezerwacja mieści się w polityce firmy czy nie. Alternatywnie Twoje ustawienia polityki mogą sprawić, że oferty poza regulacjami w ogóle nie będą się wyświetlać.

BILETY LOTNICZE

Definiując politykę podróży służbowych dotyczącą zakupów biletów lotniczych zarówno dla linii regularnych jak i low-costów, będziesz mógł: zdefiniować listę ulubionych przewoźników, zaszyć ustalenia wynikające z umów rabatowych podpisanych z daną linią, ustalić dopuszczalną klasę biletu oraz wprowadzić kody dla programu lojalnościowego. Dodatkowo będziesz mógł zdefiniować zasady akceptacji sytuacji wyjątkowych, kiedy polityka podróży świadomie będzie mogła być ominięta, np. zgoda na wykup miejsca w kabinie na dodatkową przestrzeń na nogi dla osób o ponadprzeciętnym wzroście w lotach długodystansowych.

REZERWACJE HOTELOWE

Nasza platforma oferuje ponad 200,000 obiektów hotelowych. Pracując z wiodącymi światowymi agregatorami hotelowymi uzyskaliśmy dostęp do szerokiej gamy najlepszych ofert hotelowych z całego świata. Dla Twojego komfortu potrafimy zawęzić ich selekcję do Twoich preferencji – m.in. możesz wybrać konkretną klasę obiektu czy też ustawić maksymalny koszt noclegu w danej lokalizacji. Co więcej, będziesz mieć możliwość podniesienia dozwolonej klasy obiektu, jeśli w danym mieście czy dzielnicy z jakiegoś powodu stawki są wyjątkowo atrakcyjne.

3. PROCES AKCEPTACJI

automatyczny lub na wniosek pasażera

Platforma rezerwacyjna uwzględnia wiele scenariuszy i sytuacji biznesowych naszych Klientów pod kątem akceptacji dokonywanych na platformie zakupów – od automatycznej akceptacji wszystkich ofert mieszczących się w uprzednio zdefiniowanej polityce, aż do najbardziej zaawansowanego dziewięcioetapowego procesu akceptacji. Aby w pełni kontrolować budżet przeznaczany na podróże służbowe w Twojej organizacji, osoba odpowiedzialna za akceptację zawsze będzie widzieć ofertę wnioskowaną i jej miejsce w polityce podróży, jak i alternatywnie najtańszą dostępną ofertę. Pracownik wnioskując o droższe rozwiązanie będzie musiał uzasadnić swój wybór, a osoba akceptująca będzie miała realny podgląd sytuacji. Niezwłocznie po uzyskaniu akceptacji wszystkie niezbędne dokumenty i vouchery zostaną wygenerowane automatycznie przez platformę. Planowanie podróży skróci się do nawet kilku minut.

PRZYKŁADOWE PROCESY AKCEPTACJI:

Brak konieczności akceptacji (tzn. wszystkie zamówienia są akceptowane automatycznie)
Automatyczna akceptacja dla zamówień mieszczących się w polityce, zaś akceptacja dodatkowa dla zamówień wykraczających poza politykę na wniosek osoby dokonującej rezerwacji.
Akceptacja konieczna za każdym razem, pomimo, że zamówienie z założenia mie ci się w polityce, gdyż oferty poza polityką nie wyświetlają się użytkownikom.
Akceptacja na wniosek osoby rezerwującej dla wszystkich zamówień, niezależnie od zgodności zamówienia z polityką podróży, z prawem do akceptacji zamówień również wykraczających poza politykę podróży.
Podroze-Sluzbowe_14

PEŁNIONE ROLE

W naszym systemie wbudowane są różne role dla użytkowników platformy. Każdy użytkownik posiada zdefiniowany profil zawierający niezbędne dane takie jak: imię i nazwisko, data urodzenia, obywatelstwo, numer programu lojalnościowego, centrum kosztów. Co ważne, każdy użytkownik samodzielnie może dodać do dziewięciu profili niższego szczebla.

User – najniższy, podstawowy poziom. Osoba ta jest autoryzowana do robienia własnych rezerwacji oraz zarządzania nimi;
Guest User – podobna funkcjonalność jak dla User; rola dedykowana dla pracowników luźniej lub sporadycznie związanych z Twoją organizacją, np. zatrudnionych na umowę zlecenie lub kontrakt typu B2B;
Travel Arranger – osoba uprawniona do składania zamówień i zarządzania nimi w imieniu własnym ale również innych osób w organizacji;
Travel Manager – osoba posiadająca uprawnienia do zakładania uprzednio zdefiniowanych wybranych profili podróżujących typu User/Arranger (np. tylko kilka departamentów) oraz zarządzania nimi; Travel Manager ma prawo akceptować podróże wg uprzednio zdefiniowanego schematu;
Profile Manager – najwyższa postać w hierarchii; posiada autoryzację do tworzenia i zarządzania wszystkimi profilami w organizacji, w tym do definiowania polityki podróży służbowych i schematów akceptacji;

4. RAPORTOWANIE

wszystkich kluczowych wskaźników niezbędnych do pomiaru efektywności

Analiza prawidłowo przygotowanych danych o podróżach jest kluczem do poprawy ich efektywności. Gromadzimy wszystkie dane generowane przez wyjazdy służbowe Twoich pracowników, które zamieniamy potem na łatwe do interpretacji wskaźniki. Chcemy, abyś miał możliwość analizy danych, wyciągania wniosków oraz kontroli, czy Twoja polityka podróży jest właściwie zdefiniowana i czy jest przestrzegana.

PANEL ZAUTOMATYZOWANEGO RAPORTOWANIA


zawiera m.in. następujące zestawienia:

Całkowite wydatki w podziale na grupy produktowe, również w porównaniu do ubiegłego roku
Utracone potencjalne oszczędności
Wolumeny pojedynczych wyjazdów służbowych i porównanie ich rok do roku
Średni koszt wyjazdu i historyczne porównanie
Wydatki na bilety lotnicze w podziale na linie
Główne destynacje w podziale na linie lotnicze
Wydatki na poszczególne hotele
Produkcja CO2
Podroze-Sluzbowe_15

Doskonale zdajemy sobie sprawę jak złożone bywają podróże służbowe. Dlatego chcemy, aby Twoi pracownicy mogli skupić się na tym, co jest rzeczywiście istotne dla Twojej organizacji – czyli celu biznesowym swojej podróży. Resztą zajmiemy się my i zdefiniujemy w naszym systemie rezerwacyjnym wszystko w taki sposób, aby maksymalnie ułatwić Twojemu pracownikowi planowanie podróży. Zaimplementujemy do systemu politykę podróży służbowych Twojej organizacji, opracujemy efektywny schemat akceptacji rezerwacji Twoich pracowników, zapewnimy szeroką ofertę usług a dla osób nadzorujących oferujemy raportowanie w czasie rzeczywistym i pełną kontrolę wydatków pracowników.

Zadzwoń do nas już dziś i dowiedz się, jak szybko można wdrożyć nasze narzędzie do samodzielnego planowania podróży służbowych!

Skontaktuj się z nami już dziś!