Doradztwo i opieka

Organizując podróże firmowe czy podróże służbowe krajowe, zagraniczne służymy doradztwem i opieką na każdym etapie współpracy oraz realizacji poszczególnych rezerwacji. Podróże biznesowe oraz podróż służbowa zagraniczna jeszcze nigdy nie była taka prosta.

Już na etapie wstępnym ustalania warunków współpracy przydzielany jest dedykowany opiekun klienta. To jego zadaniem będzie stały kontakt i bieżąca komunikacja, w taki sposób, aby na podstawie otrzymanych informacji ustalić wszystkie elementy niezbędne do prawidłowej realizacji polityki podróży służbowej, a w tym m.in.: uprawnienia poszczególnych pracowników do dokonywania rezerwacji, umowy specjalne z hotelami i liniami lotniczymi, preferowani dostawcy usług, limity stanowiskowe na rezerwacje, standardy raportowania i inne.

Na życzenie otrzymają Państwo także dedykowanego konsultanta lub konsultantów (w zależności od potrzeb), którzy doskonale znają zarówno politykę podróży Państwa firmy, jak i preferencje poszczególnych pracowników. Zadaniem konsultanta jest każdorazowo przedstawienie ofert oraz doradztwo w zakresie takiego ich wyboru, aby pozwoliły najbardziej efektywnie realizować ustaloną politykę podróży zachowując jednocześnie wygodę podróżującego.

Podróże służbowe krajowe, podróż służbowa zagraniczna – to tylko jedna z niewielu naszych usług, które wykonujemy z zachowaniem pełnego profesjonalizmu.