O Nas

Biuro Podróży STARE MIASTO – Podróże firmowe- Podróże biznesowe – Travel management

Biuro Podróży STARE MIASTO s.c. istnieje na rynku polskim od roku 1990. W tym czasie zaufało nam ponad kilkaset podmiotów korporacyjnych oraz instytucjonalnych, w tym zagranicznych.

Zajmujemy się organizowaniem: podróże firmowe, podróże biznesowe, podróże służbowe oraz wiele innych.

Działamy w oparciu o „Zezwolenie na działalność gospodarczą w zakresie organizowania imprez turystycznych” nr 21 wydane przez Wojewodę Mazowieckiego.

Jesteśmy członkiem IATA  (akredytacja numer 63-22358 0) – Międzynarodowego Zrzeszenia Przewoźników Powietrznych.

Siedziba oraz centrum obsługi znajduje się w Warszawie przy ul. Podwale 17 (pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 09:00 do 18:00)

Travel management – Stare Miasto kompleksowo zarządza podróżą, od przygotowania, wykonania do samego końca.

Zespół

Personel biura to specjaliści w swojej dziedzinie, z wieloletnią praktyką i doświadczeniem w branży turystycznej. Przeprowadzamy na bieżąco szkolenia umożliwiające ciągły rozwój pracownikom poprzez poznawanie nowych rozwiązań i technologii związanych z rynkiem turystyki biznesowej, zarówno indywidualnej jak i grupowej, czynnie uczestniczymy w konferencjach, mixerach biznesowych i  innych spotkaniach branżowych.

Właśnie dzięki temu wiemy jak sprostać oczekiwaniom, zminimalizować koszty podróży służbowych i oszczędzić Państwa czas.

Certyfikaty

certyfikat IATA
201611301247_0001-1
201604041540_0001
Stare Miasto zaświadczenie
Dyplom A4P Stare Miasto - 2016.04-1

Partnerzy

W celu najbardziej efektywnej realizacji postawionych celów współpracujemy dla Państwa z szerokim wachlarzem sprawdzonych Partnerów, w tym z  dostawcami kontentu hotelowego, liniami lotniczymi, systemami GDS, sieciami hotelowymi i właścicielami obiektów noclegowych, przewoźnikami, firmami ubezpieczeniowymi i innymi. Są to miedzy innymi: