IATA

Podróże służbowe

Kompleksowa organizacja podróży służbowych dla Twojej firmy!

Głęboko wierzymy, że pomimo wzrostu konkurencji w zakresie organizacji podróży służbowych oraz całej naszej branży, rozwoju technologii i współistnienia różnych modeli projektowania podróży służbowych, czynnik ludzki jeszcze długo pozostanie istotnym wyróżnikiem konkurencyjnym. Nasi pracownicy poprzez swoje zaangażowanie, bogate doświadczenie oraz wysokie kompetencje komunikacyjne, każdego dnia dostarczą Państwu serwis na najwyższym poziomie.

Nasze zasady

Zasada fair play i win-win

W działaniach dla naszych Klientów przy organizacji podróży służbowych stosujemy proste i przejrzyste zasady. Realnie ograniczamy koszty związane z podróżami służbowymi. Nie ingerujemy w ceny biletów. Nie pobieramy zawyżonych opłat transakcyjnych. Współpraca z nami opiera się na uczciwości i zaufaniu, co przekłada się na obustronne zadowolenie i korzyści ze współpracy.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń do nas już teraz!

Polityka podróży

Oferujemy pomoc w stworzeniu polityki podróży

Nasze biuro oprócz standardowej sprzedaży usług, oferuje przede wszystkim usługi profesjonalnego doradztwa w zakresie gospodarowania budżetem na podróże służbowe. Analiza kosztów, pomoc w stworzeniu, wdrożenie oraz wspólne egzekwowanie przez nasze biuro oraz przez pracowników wewnętrznej polityki podróży pozwala na stale podnoszenie efektywności i optymalizację budżetu na podróże służbowe.

Szukasz nowego agenta podróży służbowych? Skontaktuj się z nami!

Doradztwo i opieka

Wsparcie na każdym etapie współpracy

Organizując podróże firmowe, podróże służbowe krajowe czy zagraniczne, służymy doradztwem i opieką na każdym etapie współpracy oraz realizacji poszczególnych rezerwacji. Z naszą pomocą organizacja podróży służbowych jest prosta. Już na etapie wstępnym ustalania warunków współpracy, przydzielany jest dedykowany opiekun klienta. To jego zadaniem będzie stały kontakt i bieżąca komunikacja, w taki sposób, aby na podstawie otrzymanych informacji ustalić wszystkie elementy niezbędne do prawidłowej realizacji polityki podróży służbowej.

Chcesz stworzyć politykę podróży służbowych w swojej firmie? Zadzwoń!

Podwójna kontrola

Wdrożenie polityki podróży

Nasz pracownik monitoruje uprawnienia poszczególnych pracowników do dokonywania rezerwacji, implementuje umowy specjalne z hotelami i liniami lotniczymi, zna preferowanych dostawców usług, sprawdza limity stanowiskowe na rezerwacje, standardy raportowania i inne. Na życzenie otrzymają Państwo także dedykowanego konsultanta lub konsultantów (w zależności od potrzeb), którzy doskonale znają zarówno politykę podróży Państwa firmy, jak i preferencje poszczególnych pracowników.

Potrzebujesz wsparcia w zakresie podróży służbowych? Skontaktuj się z nami już dziś!

Rezerwacje on- i offline

Narzędzie do samodzielnej rezerwacji

Dużym korporacjom udostępniamy narzędzie do samodzielnej rezerwacji dające dostęp do kontentu hotelowego liderów światowych oraz biletów lotniczych, który pozwala w trybie online na wybór najkorzystniejszej oferty przy uwzględnieniu wdrożonej polityki podróży służbowych firmy. Rezerwacji offline dokona dedykowany konsultant z wieloletnim doświadczeniem oraz umiejętnościami w zakresie projektowania skomplikowanych podróży, w tym projektowanie zakwaterowania w zależności od miejsca spotkania.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń do nas już teraz!

Raportowanie sprzedaży

Analiza kosztów i raportowanie

W ustalonym harmonogramie przygotowujemy dla Państwa raporty sprzedaży. Raporty, zgodnie z Państwa wytycznymi i oczekiwaniami, co do stopnia szczegółowości zawartych w nich informacji, zawierają dane służące Państwu i naszym pracownikom do analizy ruchu podróżnego w Państwa firmie. Raporty docelowo są podstawą do weryfikowania i modyfikowania polityki podróży służbowych w Państwa firmie i do optymalizacji kosztów podróży służbowych.

Szukasz nowego agenta podróży służbowych? Skontaktuj się z nami!

Faktury i płatności

Obieg dokumentów

Faktury standardowo wysyłane są pocztą elektroniczną w formacie PDF na wskazany przez Państwa adres e-mail. Równolegle mogą być wysyłane faktury papierowe. Istnieje możliwość zapłaty przelewem, kartą kredytową lub gotówką. Do rozliczeń podróży służbowych oferujemy naszym klientom korporacyjne karty kredytowe Business Travel Account z wydłużonym terminem płatności nawet do 52 dni.

Chcesz stworzyć politykę podróży służbowych w swojej firmie? Zadzwoń!

Kompleksowa oferta

Bilety lotnicze, hotele, wizy, ubezpieczenia i inne

Oddajemy do Państwa dyspozycji naszych konsultantów, którzy przygotują Państwu kompleksową ofertę w zakresie podróży służbowych. Oferujemy bilety lotnicze, rezerwacje grupowe biletów lotniczych, rezerwacje hoteli, transfery, wizy, ubezpieczenia, bilety kolejowe, autobusowe, promowe oraz korzystając z tak ogromnego doświadczenia świadczymy również usługi organizacji szkoleń i konferencji.

Potrzebujesz wsparcia w zakresie podróży służbowych? Skontaktuj się z nami już dziś!

Organizacja podróży służbowych jest to umiejętna kombinacja bogatego doświadczenia naszego zespołu i najnowszych dostępnych rozwiązań IT. Nasi pracownicy będą towarzyszyć pracownikom firmy w trakcie całego trwania podróży służbowych, otoczą ich opieką oraz będą szybko reagować w nieprzewidzianych sytuacjach. Dla Państwa jako Tavel Managerów oferujemy ciągłą optymalizację kosztów podróży Państwa pracowników i rozwinięty system raportowania! Skontaktuj się z naszym biurem już dziś!