IATA

Bilety lotnicze dla firm

OFERUJEMY OPTYMALNY WYBÓR SPOŚRÓD BILETÓW LOTNICZYCH OD PONAD 1250 PRZEWOŹNIKÓW LINII REGULARNYCH ORAZ DODATKOWO TZW. LINII LOW-COST. SŁUŻYMY POMOCĄ PRZY WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ TRASY POD WZGLĘDEM CENY, KOMFORTU ORAZ CZASU TRWANIA PODRÓŻY.

Akredytowany agent IATA.

Ponad 1250 linii lotniczych w tym linie Low-cost.

Nasze biuro jest akredytowanym agentem IATA czyli Międzynarodowego Zrzeszenia Przewoźników Powietrznych. Oznacza to, że możemy zaoferować Państwu bilety lotnicze bez pośredników oraz że spełniamy rygorystyczne kryteria finansowe. Nasz numer licencji to 63223580.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń do nas już teraz!

Optymalizacja kosztów podróży

Raportowanie i polityka podróży

Oferujemy na bilety lotnicze stawki promocyjne, których różnica w stosunku do cen opublikowanych wynosi od 8% do nawet 60% ceny biletu. Tworzymy oraz wdrażamy wewnętrzną politykę podróży służbowych oraz prowadzimy stałą analizę realizowanych przelotów i doradztwo w zakresie optymalizacji kosztów podróżowania. Negocjujemy warunki umów trójstronnych z przewoźnikami lotniczymi uprawniającymi do dodatkowych zniżek.

Potrzebujesz biletów lotniczych? Skontaktuj się z nami już dziś!

Komfort podróży pracowników

Dlaczego Twoi pracownicy powinni podróżować z nami?

Przedstawiamy co najmniej 3 zróżnicowane cenowo propozycje przelotów w ofercie wraz z warunkami zastosowanej taryfy oraz ze szczegółowymi informacjami istotnymi dla danej podróży. Rezerwacja biletów lotniczych dokonana przez naszego konsultanta – telefonicznie, mailowo lub za pomocą formularza lub w przypadku dokonywania rezerwacji samodzielnie za pomocą dedykowanego narzędzia, nasi kasjerzy lotniczy służą Państwu wsparciem. Monitorujemy termin wykupu biletów!

Szukasz nowego agenta podróży służbowych? Zadzwoń do nas!

Doświadczeni kasjerzy lotniczy

Doświadczenie i wysokie kompetencje komunikacyjne

Nasi kasjerzy lotniczy wykazują się ogromną kreatywnością w wyszukiwaniu najbardziej korzystnych warunków przelotu, umiejętne łączenie kodów taryfowych, co przekłada się na atrakcyjną cenę przelotu. Posiadają również unikatowe doświadczenie w wyszukiwaniu połączeń niedostępnych w standardowej ofercie. Nasi kasjerzy lotniczy posiadają szczególne kompetencje w obszarze ochrony pasażera przed niekorzystnymi zapisami taryf lotniczych.

Bilety lotnicze w najlepszej cenie? Sprawdź, co potrafią nasi kasjerzy lotniczy!

Jak pracujemy?

Systemy rezerwacyjne i aplikacje

Nasze biuro pracuje z systemem rezerwacyjnym AMADEUS. Nasze oferty, potwierdzenia rezerwacji oraz same bilety elektroniczne udostępniamy Państwu w ujednoliconym, czytelnym i atrakcyjnym graficznie formacie. Każde potwierdzenie rezerwacji oraz wykupu biletu jest przesyłane podróżnemu poprzez sms w postaci jasnego i czytelnego komunikatu. Pracujemy z aplikacją mobilną „CHECK MY TRIP” i oferujemy pełne wsparcie w jej wdrożeniu.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń do nas już teraz!

Dodatkowe zniżki

Pomoc na każdym etapie współpracy

Dokładamy należytej staranności w ewentualnym przeniesieniu umów trójstronnych z przewoźnikami lotniczymi uprawniającymi do dodatkowych zniżek, udzielamy wsparcia w rozwoju programów lojalnościowych dla tzw. frequent flyers, m.in. Emirates Skywards, BlueBiz czy Miles&More, a także skutecznie reprezentujemy Państwa interesy w sprawach reklamacyjnych.

Potrzebujesz biletów lotniczych? Skontaktuj się z nami już dziś!

30 lat planowania podróży

Doświadczenie i skuteczność w działaniu

Doskonale poruszamy się w topografii miejsc docelowych, co zawsze owocuje optymalnym doborem lotniska, hotelu, tras przejazdowych, targów, miejsc spotkań i konferencji. Łącząc bogate doświadczenie naszego zespołu z najnowszymi rozwiązaniami IT jesteśmy w stanie skutecznie wspierać Państwa w trakcie całego procesu zarówno planowania podróży służbowej, jak i jej realizacji. Staramy się, aby nasz model obsługi cechowała niezwykła staranność i dbałość o szczegóły, a także serdeczność, cierpliwość i stała dostępność personelu. Posiadamy liczne referencje zarówno od dużych korporacji, mniejszych firm rodzinnych, jak i instytucji państwowych.

Szukasz nowego agenta podróży służbowych? Zadzwoń do nas!

Rezerwacje grupowe biletów lotniczych

Negocjujemy specjalne stawki na przeloty grupowe.

W przypadku podróży większej liczby osób negocjujemy w Państwa imieniu z linią lotniczą warunki rezerwacji grupowej. W przypadku biznes klasy już 6 biletów uznaje się za rezerwację grupową, w przypadku biletów w klasie ekonomicznej to powyżej 10 biletów. Nasi specjaliście wynegocjują w Państwa imieniu cenę przelotów, wysokość depozytu, który będzie musiał być złożony, warunki rezygnacji, niestandardowy bagaż, tryb wymiany nazwisk oraz wszystkie inne kwestie związane z organizacją przelotu.

Więcej informacji o grupowej rezerwacji biletów lotniczych.

Bilety lotnicze w najlepszej cenie? Sprawdź, co potrafią nasi kasjerzy lotniczy!

Planując podróż służbową, poinformuj naszego pracownika o swoich potrzebach po przylocie do miejsca docelowego. Służymy pomocą przy wyborze i rezerwacji hotelu, organizujemy transfer z lotniska lub zapewniamy samochód do wynajęcia. Nie zapomnij również o ubezpieczeniu! Chętnie je dla Ciebie przygotujemy.

Skontaktuj się z nami już dziś!