IATA

Bilety lotnicze dla firm

JAKO BIURO PODRÓŻY OFERUJEMY REZERWACJE BILETÓW LOTNICZYCH OD PONAD 1250 PRZEWOŹNIKÓW LINII REGULARNYCH ORAZ DODATKOWO TZW. LINII LOW-COST. REZERWACJA BILETÓW LOTNICZYCH? SŁUŻYMY POMOCĄ PRZY WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ TRASY POD WZGLĘDEM CENY, KOMFORTU ORAZ CZASU TRWANIA PODRÓŻY.

Skontaktuj się z nami już dziś!

Akredytowany agent IATA.

Ponad 1250 linii lotniczych w tym linie Low-cost.

Nasze biuro podróży jest akredytowanym agentem IATA czyli Międzynarodowego Zrzeszenia Przewoźników Powietrznych. Oznacza to, że możemy zaoferować Państwu usługę: rezerwacja biletów lotniczych bez pośredników oraz że spełniamy rygorystyczne kryteria finansowe. Nasz numer licencji to 63223580.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń do nas już teraz!

Optymalizacja kosztów podróży

Raportowanie i polityka podróży

Oferujemy na bilety lotnicze stawki promocyjne, których różnica w stosunku do cen opublikowanych wynosi od 8% do nawet 60% ceny biletu. Tworzymy oraz wdrażamy wewnętrzną politykę podróży służbowych oraz prowadzimy stałą analizę realizowanych przelotów i doradztwo w zakresie optymalizacji kosztów podróżowania. Negocjujemy warunki umów trójstronnych z przewoźnikami lotniczymi uprawniającymi do dodatkowych zniżek.

Potrzebujesz biletów lotniczych? Skontaktuj się z nami już dziś!

Komfort podróży pracowników

Dlaczego Twoi pracownicy powinni podróżować z nami?

Przedstawiamy co najmniej 3 zróżnicowane cenowo propozycje przelotów w ofercie wraz z warunkami zastosowanej taryfy oraz ze szczegółowymi informacjami istotnymi dla danej podróży. Rezerwacja biletów lotniczych dokonana przez naszego konsultanta – telefonicznie, mailowo lub za pomocą formularza lub w przypadku dokonywania rezerwacji samodzielnie za pomocą dedykowanego narzędzia, nasi kasjerzy lotniczy służą Państwu wsparciem. Monitorujemy termin wykupu biletów!

Szukasz nowego agenta podróży służbowych? Zadzwoń do nas!

Doświadczeni kasjerzy lotniczy

Doświadczenie i wysokie kompetencje komunikacyjne

Nasi kasjerzy lotniczy wykazują się ogromną kreatywnością w wyszukiwaniu najbardziej korzystnych warunków przelotu, umiejętne łączenie kodów taryfowych, co przekłada się na atrakcyjną cenę przelotu. Posiadają również unikatowe doświadczenie w wyszukiwaniu połączeń niedostępnych w standardowej ofercie. Nasi kasjerzy lotniczy posiadają szczególne kompetencje w obszarze ochrony pasażera przed niekorzystnymi zapisami taryf lotniczych.

Bilety lotnicze w najlepszej cenie? Sprawdź, co potrafią nasi kasjerzy lotniczy!

Jak pracujemy?

Systemy rezerwacyjne i aplikacje

Nasze biuro pracuje z systemem rezerwacyjnym AMADEUS. Nasze oferty, potwierdzenia rezerwacji oraz same bilety elektroniczne udostępniamy Państwu w ujednoliconym, czytelnym i atrakcyjnym graficznie formacie. Każde potwierdzenie rezerwacji oraz wykupu biletu jest przesyłane podróżnemu poprzez sms w postaci jasnego i czytelnego komunikatu. Pracujemy z aplikacją mobilną „CHECK MY TRIP” i oferujemy pełne wsparcie w jej wdrożeniu.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń do nas już teraz!

Dodatkowe zniżki

Pomoc na każdym etapie współpracy

Dokładamy należytej staranności w ewentualnym przeniesieniu umów trójstronnych z przewoźnikami lotniczymi uprawniającymi do dodatkowych zniżek, udzielamy wsparcia w rozwoju programów lojalnościowych dla tzw. frequent flyers, m.in. Emirates Skywards, BlueBiz czy Miles&More, a także skutecznie reprezentujemy Państwa interesy w sprawach reklamacyjnych.

Potrzebujesz biletów lotniczych? Skontaktuj się z nami już dziś!

30 lat planowania podróży

Doświadczenie i skuteczność w działaniu

Doskonale poruszamy się w topografii miejsc docelowych, co zawsze owocuje optymalnym doborem lotniska, hotelu, tras przejazdowych, targów, miejsc spotkań i konferencji. Łącząc bogate doświadczenie naszego zespołu z najnowszymi rozwiązaniami IT jesteśmy w stanie skutecznie wspierać Państwa w trakcie całego procesu zarówno planowania podróży służbowej, jak i jej realizacji. Staramy się, aby nasz model obsługi cechowała niezwykła staranność i dbałość o szczegóły, a także serdeczność, cierpliwość i stała dostępność personelu. Posiadamy liczne referencje zarówno od dużych korporacji, mniejszych firm rodzinnych, jak i instytucji państwowych.

Szukasz nowego agenta podróży służbowych? Zadzwoń do nas!

Rezerwacje grupowe biletów lotniczych

Negocjujemy specjalne stawki na przeloty grupowe.

W przypadku podróży większej liczby osób negocjujemy w Państwa imieniu z linią lotniczą warunki rezerwacji grupowej. W przypadku biznes klasy już 6 biletów uznaje się za rezerwację grupową, w przypadku biletów w klasie ekonomicznej to powyżej 10 biletów. Nasi specjaliście wynegocjują w Państwa imieniu cenę przelotów, wysokość depozytu, który będzie musiał być złożony, warunki rezygnacji, niestandardowy bagaż, tryb wymiany nazwisk oraz wszystkie inne kwestie związane z organizacją przelotu.

Więcej informacji o grupowej rezerwacji biletów lotniczych.

Bilety lotnicze w najlepszej cenie? Sprawdź, co potrafią nasi kasjerzy lotniczy!

Planując podróż służbową, poinformuj naszego pracownika o swoich potrzebach po przylocie do miejsca docelowego. Służymy pomocą przy wyborze i rezerwacji hotelu, organizujemy transfer z lotniska lub zapewniamy samochód do wynajęcia. Nie zapomnij również o ubezpieczeniu! Chętnie je dla Ciebie przygotujemy.

Skontaktuj się z nami już dziś!