IATA

Bilety lotnicze grupowe

ZAREZERWUJ GRUPOWE BILETY LOTNICZE W NAJLEPSZEJ CENIE!

Grupowe bilety lotnicze to nasza specjalność. Najniższa możliwa cena, różne warianty taryfowe, dogodna trasa, minimalna liczba przesiadek lub loty bezpośrednie, płatność w transzach, bezpłatne zmiany danych pasażerów, niestandardowy bagaż rejestrowany, pomoc i wsparcie 24h na dobę – nasi kasjerzy lotniczy od ponad 30 lat skutecznie negocjują z liniami lotniczymi warunki biletów lotniczych dla grup, a nasi konsultanci sprawiają, że z nami podróżowanie jest proste i przyjemne!

Skontaktuj się z nami już dziś!

Busy airport at the colorful sunset. Preparation of the airplane before flight.

Zarezerwuj u nas bilet grupowy!

Potrzebujesz zarezerwować bilety lotnicze grupowe na najlepszych możliwych warunkach? Skorzystaj z doświadczenia naszych kasjerów lotniczych!

1250+

Linii lotniczych

1000+

Zrealizowanych wylotów

24h

Całodobowa pomoc

Potrzebujesz wsparcia przy pierwszej rezerwacji grupowych biletów lotniczych dla grup? Skontaktuj się z nami już dziś!

Grupowe bilety lotnicze dla grupy sportowców, orkiestry symfonicznej, uczestników dużego międzynarodowego spotkania biznesowego? Skorzystaj z naszego ogromnego doświadczenia w zakresie rezerwacji grupowych biletów lotniczych. Nasi kasjerzy lotniczy od 30 lat zajmują się rezerwacjami biletów lotniczych grupowych i zapewnią Ci najlepsze warunki zakupu biletów u linii lotniczej dla Twojej grupy!

1.

NAJLEPSZE CENY

Oferujemy najlepsze ceny i trasy

2.

PŁATNOŚĆ W RATACH

Rozbijamy płatności na kilka transz

3.

ZMIANY W REZERWACJI

Możliwość zmian danych pasażerów

4.

POMOC I WSPARCIE

Udostępniamy 24h telefon alarmowy

Dlaczego bilety lotnicze tylko u agenta IATA?

IATA to Międzynarodowe Zrzeszenie Przewoźników Powietrznych – International Air Transport Association. Nasze biuro jest akredytowanym agentem IATA, co oznacza, że sprzedajemy bilety bezpośrednio w imieniu linii lotniczej – nasze rezerwacje grupowe są bezpiecznie i bez dodatkowych pośredników. Akredytacja IATA oznacza również, że spełniamy bardzo restrykcyjne kryteria finansowe, co czyni z nas wiarygodnego i rzetelnego partnera biznesowego.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń do nas już teraz!

Dlaczego bilety lotnicze grupowe?

Bilet lotniczy grupowy daje gwarancję, że przelot całej grupy odbędzie się w jednym samolocie. Ułatwia to znacznie logistykę związaną z wyjazdem – cała grupa odlatuje i przylatuje w tym samym momencie i z tego samego miejsca. Dodatkowo otrzymujemy jedną uśrednioną cenę za bilet dla każdego pasażera, a sama płatność za bilety jest rozłożona w czasie. W praktyce płacimy za bilety lotnicze grupowe w kilku transzach, a nie bezpośrednio po dokonaniu rezerwacji grupowych, jak w przypadku pojedynczych biletów lotniczych. Znacznym ułatwieniem jest również możliwość podania listy nazwisk w późniejszym terminie. Do momentu wystawienia biletu mamy możliwość bezpłatnej zmiany nazwisk w rezerwacji grupowej, po wystawieniu biletu taka zmiana jest już płatna, ale sam bilet nam nie przepada. W korzystnej cenie biletu grupowego jest zawsze bagaż rejestrowany główny i podręczny na osobę.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń do nas już teraz!

Zasady przy grupowych biletach lotniczych

W przypadku taryf biznesowych istnieje możliwość negocjacji z liniami lotniczymi wylotów grupowych już od 6 miejsc. Dla pozostałych taryf to 10 pasażerów. W przypadku rezerwacji grupowej istnieje możliwość rozbicia płatności na kilka transz oraz dokonywania zmian w rezerwacji, takich jak zmiana nazwiska pasażera czy nieznaczne zmniejszenie liczby pasażerów. Wszystkie szczegóły określa umowa zawarta pomiędzy linią lotniczą a biurem podróży działającym w imieniu klienta.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń do nas już teraz!

Doświadczeni kasjerzy lotniczy

Nasze biuro podróży działa już od 30 lat i przez ten czas zrealizowaliśmy setki lotów dla grup. Mamy więc ogromne doświadczenie w negocjowaniu warunków oraz korzystnej cenie biletów lotniczych grupowych z różnymi liniami   lotniczymi na świecie. Nasi kasjerzy wyszukają dla Państwa najdogodniejsze połączenia lotnicze do dowolnej destynacji, a następnie wynegocjują dla Państwa najkorzystniejsze warunki na każdym odcinku przelotu. Nasi kasjerzy lotniczy nie boją się złożonych odcinków przelotów. Jeśli skomponowanie lotu na bazie większość linii lotniczych będzie dla Państwa wiązało się z bardziej korzystnymi warunkami finansowymi przelotu lub z większą wygodą lotu np. krótszym czasem oczekiwania na kolejne połączenie, zaprojektujemy dla Państwa grupy podróż złożoną.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń do nas już teraz!

Kupuj bilety dla grup u nas, ponieważ:

 • oferujemy najniższe możliwe ceny biletów lotniczych grupowych,
 • przedstawiamy różne warianty taryfowe na przelot grupowy,
 • nasi konsultanci opracują dogodną trasę,
 • zaplanują minimalną liczba przesiadek lub loty bezpośrednie,
 • za bilety grupowe proponujemy płatność w transzach,
 • u nas masz bezpłatne zmiany danych pasażerów,
 • zajmiemy się niestandardowym bagażem,
 • będziesz miał pomoc i wsparcie 24h na dobę!

Z kim współpracujemy:

Kultura i sztuka - orkiestry, teatry, muzea, zespoły muzyczne itd.

Wyprawa orkiestry symfonicznej, grupy teatralnej czy przedstawicieli muzeum wraz z niezbędnym bagażem, instrumentami, cennymi eksponatami, rekwizytami to nie lada wyzwanie logistyczne. Nasze biuro podróży organizuje wiele przelotów dla instytucji kultury.

więcej...

Z doświadczenia wiemy, że przeloty powinny być zaplanowane tak, aby artyści byli jak najmniej zmęczeni podróżą, ewentualnymi przesiadkami czy czasem oczekiwania na poszczególne etapy lotów. Dbamy również o odpowiedni transport instrumentów czy niezbędnego na miejscu docelowym wyposażenia dla artystów. Nasi kasjerzy lotniczy dokładają wszelkich starań, aby połączyć jak najlepszy komfort podróży dla artystów z najbardziej optymalną ceną za bilety lotnicze dla grupy. Nasi konsultanci mogą również zająć się procedurami wizowymi, rezerwacją hoteli, transferów czy najmem samochodów w miejscu docelowym.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń do nas już teraz!

Agencje eventowe i reklamowe

Agencje reklamowe i eventowe często korzystają z naszych usług przy rezerwacji biletów grupowych. Planując nagranie reklamy w jakimś odległym zakątku świata, agencja reklamowa oczekuje od naszego biura organizacji wygodnej podróży dla całej ekipy – filmowców, aktorek, przedstawicieli klienta i pozostałych osób niezbędnych do realizacji wyznaczonego zadania.

więcej...

Bilety lotnicze grupowe dają gwarancję, że cała grupa poleci tym samym lotem. W ten sposób łatwiej jest zaplanować całą logistykę np. związaną z transferem podróżnych z lotniska do hotelu, a także ma się pewność, że wszyscy członkowie ekipy będą na miejscu. Naszym zadaniem jest znalezienie dla całej grupy najlepszego połączenia lotniczego pod kątem trasy, czasu oczekiwania podczas przesiadek, komfortu podróży i oczywiście wynegocjowanie jak najbardziej atrakcyjnych cen, zorganizowanie przewozu niezbędnych do realizacja zadania akcesoriów, które często mają niestandardowe wymiary. Po akceptacji warunków biletu grupowego przez klienta, nasi konsultanci pilnują terminów wpłat poszczególnych transzy, terminów podania ostatecznej listy pasażerów i pozostałych warunków przelotu. Na życzenie nasz dział hotelowy dokonuje rezerwacji odpowiedniego hotelu, konsultanci mogą również zając się procedurami wizowymi czy zorganizować transfery na czas pobytu grupy na miejscu.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń do nas już teraz!

Organizacje i kluby sportowe

Współpracujemy z wieloma klubami sportowymi w zakresie planowania podróży sportowców wraz z ich specjalistycznym sprzętem (wyposażenie lekkoatletyczne, kajaki, łodzie, wiosła, narty, sprzęt szermierczy, łuczniczy, strzelecki, medykamenty specjalnego przechowywania, itp.) na wyznaczone spotkania zagraniczne, treningi czy zgrupowania.

więcej...

Dokonujemy rezerwacji grupowych biletów lotniczych dla zawodników zawsze według preferencji naszego klienta. W zależności od potrzeb koncentrujemy się albo na jak najniższej cenie biletów lotniczych grupowych, albo dogodnych połączenia lotniczych, jak najkrótszym czasie oczekiwania na poszczególne etapy lotów, albo szukamy rozsądnego kompromisu pomiędzy ceną a komfortem podróży. Płatność za bilety grupowe jest rozbita w czasie i w praktyce następuje w 2 lub 3 transzach. Ułatwieniem jest również możliwość podania ostatecznej listy podróżnych nie w momencie dokonywania rezerwacji, a dopiero bezpośrednio przed wystawieniem biletów lotniczych. Daje to trenerowi większą elastyczność w planowaniu wyjazdu, szczególnie jeśli rezerwacja następuje z bardzo dużym wyprzedzeniem. Na życzenie organizujemy również transfery z lotniska i organizujemy transport w miejscu docelowym, rezerwujemy noclegi, zajmujemy się procedurami wizowymi czy dokonujemy ubezpieczeń podróżnych. Jeśli więc planujesz wyjazd dla drużyny sportowej, skontaktuj się z nami już dziś! Dostaniesz najlepsze ceny, pomoc i wsparcie na każdym etapie podróży.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń do nas już teraz!

Firmy - działy marketingu, sprzedaży, HR, finansów i pozostałe

Firmy organizują z naszą pomocą wyjazdy kluczowych pracowników np. działu sprzedaży z najważniejszymi klientami firmy lub wyjazdy całych działów na szkolenia, czy na międzynarodowe spotkania z kolegami z firmy z całego świata z równorzędnych działów.

więcej...

Powodów do zorganizowania zagranicznych spotkań jest wiele, a naszą rolą jest wyszukanie najlepszych połączeń lotniczych zgodnych z oczekiwaniami klienta. Czynnikami decydującymi mogą być: cena biletów lotniczych grupowych, komfort przelotu grupy, czas oczekiwania podczas przesiadki vs lot bezpośredni, bliskość lotniska, możliwość skorzystania z business lounge itd. Staramy się spełnić wszystkie oczekiwania klienta i traktujemy każde zapytanie w sposób indywidualny. Nasi kasjerzy lotniczy zbierają jak najwięcej informacji odnośnie planowanego przez klienta wyjazdu dla grupy, aby podczas wyszukiwania odpowiedniej oferty, wziąć pod uwagę również te czasami niewyartykułowane przez klienta potrzeby. Zdajemy sobie sprawę, że klienci często działają pod presją czasu lub nie uświadamiają sobie przed podróżą potencjalnych potrzeb podróżnych, które mogą później mogą okazać się kluczowe i wpłynąć na zadowolenie z podróży, a tym samym ze współpracy z nami. Kiedy wiemy, że podróżującymi będzie kadra zarządzająca danej firmy, jej kluczowi klienci lub jest to wyjazd dla prestiżowych gości firmy, nasi kasjerzy lotniczy będą w miarę możliwości rekomendować bezpośrednie połączenia lotnicze, z najdogodniejszych lotnisk, opcję oczekiwania w business lounge, aby zapewnić jak najlepszy komfort podróży podróżnym. Oczywiście przedstawiamy też opcje bardziej ekonomiczne, gdzie szukamy rozsądnego kompromisu pomiędzy ceną biletów lotniczych i komfortem podróży.

Na życzenie zajmujemy się również procedurami wizowymi, organizujemy transfery z lotniska do hotelu oraz rezerwujemy noclegi, lokalnych przewodników czy nawet stoliki w restauracjach. Jeśli więc masz zadanie zorganizować wyjazd dla grupy pracowników lub kontrahentów Twojej firmy, skontaktuj się z nami już dziś!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń do nas już teraz!

Kościoły i Zgromadzenia Wyznaniowe

Czy to wyjazd do Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Portugalii, Sanktuarium Matki Bożej w Lourdes we Francji, do Bazyliki Matki Boskiej z Guadalupe w Meksyku czy Bazyliki Świętego Franciszka w Asyżu we Włoszech, a może msza z udziałem Papieża w Watykanie? Każdy powód do pielgrzymki jest ważny.

więcej...

Na przestrzeni 30 lat mieliśmy przyjemność współpracować z wieloma organizacjami religijnymi i wspierać je w procesie organizacji zagranicznych podróży. Nasza pomoc to nie tylko rezerwacje grupowe biletów lotniczych. Możemy również zapewnić transfery z lotniska, zająć się procedurami wizowymi czy znaleźć noclegi na każdą kieszeń. Bilety grupowe rezerwujemy dla minimum 10 osób w klasie ekonomicznej i od 6 w klasie biznes. W zależności od grupy podróżnych – czy to będzie wyjazd młodzieży z Oazy czy np. grupy seniorów – możemy dobrać optymalną trasę, liczbę przesiadek czy loty bezpośrednie lub znaleźć rozsądny kompromis pomiędzy ceną biletów lotniczych grupowych a komfortem podróży. Jeśli więc planujesz wyprawę dla swojej grupy, to nie wahaj się. Zaufaj doświadczeniu naszych kasjerów lotniczych i skontaktuj się z nami już dziś!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń do nas już teraz!

Szkoły i uczelnie

Wycieczka zagraniczna, zielona szkoła, szkolna wymiana uczniów czy programy wyjazdów dla studentów? Bilety grupowe lotnicze to idealne rozwiązanie, jeśli grupa uczniów lub studentów liczy co najmniej 10 osób. Wtedy mamy pewność, że dzieci – bez względu na jakiekolwiek perturbacje ze strony linii lotniczych – będą podróżować w jednym samolocie i grupa nie może zostać rozdzielona.

więcej...

Jest to szczególnie ważne w przypadku młodszych dzieci. Rodzice na pewno będą spokojniejsi, wiedząc, że ich dziecko będzie podróżować z resztą grupy. W przypadku biletów kupowanych pojedynczo nie mamy takiej pewności – zawsze istnieje ryzyko, że ktoś może zostać przeniesiony na inny lot, natomiast bilety lotnicze grupowe dają nam gwarancję lotu całej grupy jednym rejsem. Dodatkowo rezerwując bilet lotniczy samodzielnie, nie mamy możliwości rozłożenia płatności na kilka rat, musimy zapłacić za niego od razu przy dokonaniu rezerwacji. W przypadku biletu lotniczego grupowego, nasze biuro podróży wynegocjuje w imieniu całej grupy korzystne warunki płatności, co oznacza, że płatność zostanie rozłożona w czasie i za bilet lotniczy dla dziecka będziemy mogli zapłacić w 2 albo 3 ratach. Dodatkowo planowanie logistyki będzie łatwiejsze – wszystkie dzieci będą odlatywać z jednego lotniska w tym samym czasie, również powrót będzie organizowany dla całej grupy. Nasze biuro podróży oferuje nie tylko pomoc w rezerwacji biletów lotniczych. Możemy również zorganizować transfery w miejscu docelowym, znaleźć odpowiednie noclegi, dokonać procedur wizowych czy wykupić ubezpieczenia podróżne dla uczestników wyjazdu. Skontaktuj się z nami już dziś a chętnie pomożemy Ci zorganizować cały wyjazd dla Waszych dzieci.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń do nas już teraz!

Biura podróży

Biura podróży, które nie mają akredytacji IATA i które nie specjalizują się w zakupie biletów lotniczych często korzystają z naszych usług przy rezerwacji grupowych biletów lotniczych. Biura te chcą mieć pewność, że cała grupa, dla której organizują wyjazd, będzie miała wylot z tego samego lotniska, o tej samej porze, tym samym samolotem i wszyscy będą mieć tą samą cenę za bilet lotniczy. Naszym zadaniem jest wynegocjowanie dla naszego kontrahenta jak najlepszych warunków biletu – ceny, liczby transzy, ostatecznej daty podania listy nazwisk oraz możliwość bezpłatnej zmiany nazwiska.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń do nas już teraz!

Grupy prywatne - przeloty dla rodzin czy grupy przyjaciół

Rezerwujemy bilety lotnicze grupowe dla dużych rodzin lub grup przyjaciół, gdy w danej podróży planuje wziąć udział 10 lub więcej osób w przypadku rezerwacji w klasie ekonomicznej lub 6 osób w przypadku klasy biznes.

więcej...

Pomagamy przy rezerwacji przelotów grupowych dla rodzin lub grupy przyjaciół zarówno odnośnie wyjazdów urlopowych, jak i związanych z wyjątkowo ważnym w życiu wydarzeniem np. ślubem mającym miejsce w jakimś niesamowitym zakątku świata. Na życzenie organizujemy również transfery z lotniska do miejsca docelowego, rezerwujemy noclegi w hotelach czy wakacyjnych kurortach. Jako biuro podróży mamy dostęp do wielu systemów rezerwacyjnych dostępnych tylko dla agentów, więc możemy zaproponować wiele atrakcyjnych hoteli uwzględniając zniżki tylko dla agentów. Na życzenie zajmujemy się również procedurami wizowymi, ubezpieczeniami podróżnymi, rezerwacją biletów kolejowych czy lokalnych przewodników. W przypadku prywatnego wyjazdu grupowego warto zainwestować w bilety lotnicze grupowe, a nie kupować biletów lotniczych pojedynczo, ponieważ mamy wówczas gwarancję, że polecimy jednym lotem. W przypadku biletów lotniczych kupowanych osobno, zawsze istnieje ryzyko, że jakaś część naszej rodziny zostanie przeniesiona na inny lot. W przypadku lotu grupowego łatwiej nam będzie zaplanować logistykę zarówno po przylocie, jak i w dniu powrotu do kraju. Poza tym płatność za bilety grupowe jest rozłożona w czasie na 2 albo 3 raty, nie musimy więc płacić całości w dniu rezerwacji biletów. Dodatkowo zawsze mamy możliwość zmiany nazwiska pasażerów – bezpłatnie jeśli odbywa się to jeszcze przez wystawieniem biletu i za opłatą, jeśli bilety zostały już wystawione. Daje nam to więcej elastyczności przy planowaniu podróży, szczególnie jeśli robimy to z dużym wyprzedzeniem. Należy pamiętać, że wszystkie bilety lotnicze wystawione dla grupy będą miały jedną cenę, bez względu na wiek pasażera. Niektóre linie lotnicze przy wyliczeniu ceny uwzględnią zniżki dla dzieci, ale będą one się zawierały w uśrednionej, jednakowej dla wszystkich pasażerów grupy cenie biletu lotniczego grupowego.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń do nas już teraz!

Pozostali

Nie należycie do żadnej z wyżej wymienionych grupy podróżnych? Nie szkodzi. Skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Twojej grupy atrakcyjną ofertę biletów lotniczych i zapewnimy Ci pomoc i wsparcie na każdym etapie podróży! Nasi konsultanci mogą również zarezerwować dla Twojej grupy noclegi w hotelach o uzgodnionym standardzie, zająć się procedurami wizowymi, zorganizować transfery z lotniska, zapewnić autokar w miejscu docelowym czy zorganizować lokalnego przewodnika. Skontaktuj się z nami już dziś, dział rezerwacji grupowych skontaktuje się z Tobą!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń do nas już teraz!

FAQ - sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące biletów lotniczych grupowych:

1. Czy bilety lotnicze grupowe są tańsze niż kupowane pojedynczo?

Rezerwacje grupowe dają gwarancję tej samej ceny dla wszystkich podróżnych i przelotu tym samym rejsem całej grupie, ale nie dają gwarancji niższej ceny niż bilety kupowane pojedynczo. Oferowana przez daną linię lotniczą cena zależy przede wszystkim od dostępności miejsc w samolocie w danym rejsie. Dodatkowo w grę wchodzi aktualna polityka danej linii lotniczej oraz oczywiście umiejętności negocjacyjne kasjera lotniczego. Doświadczony kasjer lotniczy nie boi się poszukać alternatywnego połączenia, co często skutkuje niższą ceną za grupowy bilet lotniczy.

2. Jak wygląda procedura rezerwacji biletów lotniczych grupowych?

Wystarczy zgłosić nam chęć zakupu biletów grupowych. Nasz kasjer lotniczy doprecyzuje z Państwem wszystkie niezbędne na tym etapie informacje m.in. cel podróży, miejsce wylotu, oczekiwane daty wylotu i przylotu, liczba pasażerów w tym dzieci, jeśli posiadają Państwo już taką informację, rodzaj oczekiwanej taryfy (czy to ma być przelot w klasie biznes czy ekonomicznej), czy będzie konieczność transportu niestandardowego bagażu. Mając niezbędne informacje, jako agent, występujemy do odpowiedniego działu w linii lotniczej z prośbą o przedstawienie warunków przelotu grupowego i po wynegocjowaniu szczegółów zakładamy rezerwację dla grupy. Po akceptacji oferty przez klienta, podpisujemy z linią lotniczą umowę, a następnie pilnujemy terminów wpłat, terminów podania nazwisk w rezerwacji grupowej oraz wszystkich związanych z kontraktem grupowym przepisów. W międzyczasie nasi konsultanci mogą również wyszukać dla Państwa odpowiednie miejsca noclegowe według określonego standardu, zaaranżować transfer z lotniska do hotelu, dokonać niezbędnych formalności wizowych, dokonać rezerwacji biletów kolejowych czy samochody do wynajęcia.

3. Kiedy należy rezerwować bilety lotnicze dla grup?

Bilety lotnicze dla grupy należy rezerwować jak najwcześniej przed planowaną podróżą – wtedy jest najwięcej wolnych miejsc, a przewoźnik chce jak najszybciej zapełnić samolot, co na pewno przełoży się na niższą cenę. Rezerwacja biletów lotniczych grupowych w ostatniej chwili wiąże się z dużo wyższą ceną.

4. Do kiedy można zrezygnować z biletu lotniczego grupowego bez dodatkowych kosztów?

Z biletu lotniczego grupowego bez dodatkowych kosztów można zrezygnować przed podpisaniem kontraktu. Przewoźnik po przedstawieniu oferty daje agentowi kilka dni na podjęcie decyzji przez klienta – to czas na ewentualną rezygnację. Zwykle po podpisaniu kontraktu z linią lotniczą nie ma możliwości rezygnacji z przelotu bez dodatkowych kosztów.

5. Czy przy rezerwacji biletów lotniczych dla grup można uwzględnić przewóz niestandardowego bagażu?

Oczywiście, że można, ale trzeba to wyraźnie zaznaczyć przy rezerwacji biletów grupowych, ponieważ może się to wiązać z dodatkowymi kosztami.

6. Czy można dokonywać zmian w liczbie pasażerów przy bilecie lotniczym dla grupy?

Przed podpisaniem kontraktu można dowolnie zmniejszać liczbę miejsc zarezerwowanych w ramach biletu grupowego, byle zachować niezbędną do rezerwacji grupowej liczbę osób. Po podpisaniu umowy można jeszcze zmniejszyć grupę o 10-20% pierwotnej liczby miejsc bez dodatkowych kosztów. Zmniejszenie o kolejne miejsca związane jest z kosztem określonym w kontrakcie. Grupę można także powiększyć, ale wtedy dodatkowe bilety są wyceniane oddzielnie i mogą być droższe niż pozostałe.

7. Czy można dokonywać zmiany danych pasażerów w przypadku rezerwacji biletu lotniczego grupowego?

Do momentu wystawienia biletu lotniczego można bez kosztów zmieniać dane pasażerów. Bilety wystawiane są dopiero na około 7-14 dni przed planowaną podróżą więc do tego czasu jest to możliwe i taka usługa jest bezpłatna. Po wystawieniu biletu lotniczego, zmiany danych pasażerów będą wiązały się z dodatkową opłatą.

8. Kiedy następuje wystawienie biletu lotniczego grupowego?

Bilety lotnicze grupowe są wystawiane zgodnie z kontraktem grupowym, różnym dla różnych linii lotniczych. Najczęściej jest to 7-14 dni przed datą rozpoczęcia podróży.

9. Czy bilety lotnicze grupowe uwzględniają zniżki dla dzieci?

W ramach biletu lotniczego grupowego każdy pasażer otrzymuje tą samą cenę przelotu i nie ma to znaczenia, czy to jest osoba dorosła czy dziecko. Ale na etapie tworzenia oferty zdarza się, że linia lotnicza uwzględnia zniżki dla dzieci od 2 do 12 roku życia lub niemowląt do 2 roku życia, co skutkuje niższą uśrednioną ceną dla wszystkich pasażerów. Natomiast bez względu na to, czy linia lotnicza naliczy zniżki dla dzieci, to należy pamiętać, że zawsze trzeba zgłosić linii lotniczej fakt podróży dzieci w ramach grupy.

10. Czy na tanie linie można kupić grupowe bilety lotnicze?

Tak. Na tanie linie można kupować grupowe bilety lotnicze.

11. Czy na czartery można kupić bilet lotniczy dla grupy?

Czasem touroperator czarterujący samolot ma tak dużo wolnych miejsc, że zgadza się przyjąć grupę na swój rejs.

12. Od jakiej minimalnej liczby pasażerów można zarezerwować grupowe bilety lotnicze?

Zwykle w klasie ekonomicznej grupa to 10 osób podróżujących razem na całej trasie. W klasie biznes może to być czasem 6 lub 8 osób – w zależności od linii lotniczej.

13. Czy do biletu lotniczego grupowego przysługuje zwiększony limit bagażu?

Niestety nie przysługuje. Za nadbagaż trzeba zapłacić dodatkowo.

14. Czy muszę podawać dane wszystkich pasażerów podczas rezerwacji lotu grupowego?

Podczas rezerwacji nie trzeba podawać nazwisk. Termin podania wszystkich imion i nazwisk określony jest w kontrakcie. Zwykle to 60-30 dni przed datą wylotu.

15. Kiedy należy zapłacić za grupowe bilety lotnicze?

Data ostatecznej płatności za grupowe bilety lotnicze jest określone w kontrakcie. Zwykle jest to 60-30 dni przed datą wylotu.

16. Na ile rat można rozbić płatność za grupowe bilety lotnicze?

Zawsze jest to określane w kontrakcie. Zwykle są to 2 lub 3 raty za grupowe bilety lotnicze.

17. Czy przeloty dla grup muszą opierać się o jedną linię lotniczą czy mogą składać się z kilku linii lotniczych, innych na różnych odcinkach podróży?

Można lecieć kilkoma liniami lotniczymi, jeśli wymaga tego podróż. Wtedy uzgadniamy cenę za bilety grupowe na danym odcinku z każdym przewoźnikiem oddzielnie.

18. Jakie są korzyści z rezerwacji biletów lotniczych grupowych w porównaniu z pojedynczymi rezerwacjami?

 • Przelot w jednym samolocie całej grupy.
 • Ułatwiona logistyka – cała grupa odlatuje i przylatuje w tym samym momencie i z tego samego miejsca.
 • Jedna uśredniona cena za bilet dla każdego pasażera.
 • Możliwość bezpłatnej zmiany nazwiska w rezerwacji grupowej (przed wystawieniem biletu).
 • Możliwość płatnej zmiany nazwiska w wystawionym bilecie.
 • Podanie nazwisk w późniejszym terminie niż założenie rezerwacji.
 • Jeden bagaż główny i podręczny zawsze w cenie biletu.
 • Odroczona w czasie płatność za bilety.

19. Czy są jakieś linie lotnicze, które nie umożliwiają rezerwacji przelotów grupowych?

Każda linia lotnicza ma prawo odmówić przyjęcia rezerwacji dla grupy na dany rejs, ale jest to sytuacja dość rzadka.

20. Czy przy bilecie lotniczym grupowym naliczane są opłaty za zmianę nazwiska pasażera?

Zmiana jest płatna, jeśli bilet został już wystawiony. Zmiana nazwiska bez opłaty jest możliwa do momentu wystawienia biletu.

21. Jak długo trzeba czekać na przygotowanie atrakcyjne oferty przelotu grupowego?

Na odpowiedź z linii lotniczej czekamy zazwyczaj od 24 godzin do nawet kilku dni. Czas odpowiedzi zależy od liczby zapytań złożonych w tym samym czasie u przewoźnika.

22. Dlaczego warto rezerwować bilety lotnicze grupowe przez nasze biuro?

Mamy ogromne doświadczenie w zakresie negocjowania biletów lotniczych dla grup. Przez 30 lat nasi kasjerzy lotniczy zrealizowali wiele takich rezerwacji. Naszym klientom przedstawiamy różne alternatywne połączenia– oczywiście jeśli takie rozwiązanie jest możliwe – i wówczas proponujemy kilka wariantów cenowych do wyboru. Jesteśmy certyfikowanym agentem IATA, co oznacza, że jesteśmy rzetelnym i wiarygodnym partnerem biznesowym. Zapewniamy kompleksową obsługę podróży. Poza biletami lotniczymi możemy zająć się dla Państwa rezerwacjami hotelowymi, transferami z lotniska do hotelu, rent a car, ubezpieczeniami, niezbędnymi procedurami wizowymi przed wylotem czy zarezerwować Państwu bilety kolejowe do dalszej podróży w kraju docelowym.

Po dokonaniu rezerwacji otrzymacie Państwo od nas telefon alarmowy. W przypadku zakłóceń podróży, jesteśmy dla Państwa dostępni 24 godziny na dobę. Zaufaj naszym doświadczonym pracownikom i skontaktuj się z nami, aby zaplanować podróż dla swojej grupy!

Planując podróż służbową, poinformuj naszego pracownika o swoich potrzebach po przylocie do miejsca docelowego. Służymy pomocą przy wyborze i rezerwacji hotelu, organizujemy transfer z lotniska lub zapewniamy samochód do wynajęcia. Nie zapomnij również o ubezpieczeniu! Chętnie je dla Ciebie przygotujemy.

Skontaktuj się z nami już dziś!