IATA

Incentive travel

Potrzebujesz zmotywować pracowników do lepszej pracy? Chciałbyś sprawić, aby Twoi partnerzy biznesowi byli bardziej zaangażowani we współpracę z Twoją firmą?

Zorganizuj im z naszą pomocą niezapomniany wyjazd firmowy, imprezę motywacyjną czy też integracyjną wyprawę w niezwykłe miejsce!

Motywacja i zaangażowanie

Wyjazdy typu incentive

Dobrze zgrany zespół to podstawa efektywnej i wydajnej współpracy, udany wyjazd typu incentive to doskonałe narzędzie do budowy relacji pomiędzy biznesowymi partnerami. Odpowiedni dobór miejsc, przemyślany plan firmowej lub biznesowej integracji, wreszcie wspólne przeżywanie przygód i wartościowy bagaż doświadczeń zawsze sprawiają, że relacje stają się głębsze, a dalsza współpraca bardziej owocna.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń do nas już teraz!

Postaw na emocje!

Propozycje dopasowane do budżetu

W zależności od grupy docelowej, budżetu oraz poziomu emocji, jakie chcesz wzbudzić, zaprojektujemy odpowiedni wyjazd dla Twoich pracowników lub partnerów biznesowych. Bez względu na to, czy tematem przewonim wyjazdu będzie rafting, survival, wspólna lekcja gotowania czy safari po parku narodowym, uczestnicy wrócą z imprezy pełni wrażeń i niezapomnianych wspomnień.

Szukasz nowego pomysłu na wyjazd dla pracowników? Zadzwoń do nas już dziś!

Dlaczego my?

Doświadczenie i pełne zaangażowanie

Profesjonalizm, entuzjazm i szczera pasja, a także wieloletnie doświadczenie to nasz wyróżnik. Nasze wyjazdowe propozycje tworzone są z największym zaangażowaniem, a komfort i satysfakcja Klienta to nasze priorytety. Ponadto cechuje nas idealna komunikacja i 100% dostępność dla Klienta na każdym etapie projektu.

Masz pomysł na wyjazd dla kontrahentów i szukasz agencji do realizacji? Zadzwoń do nas!

Incentive travel

Zwrot z inwestycji!

Wyjazd typu incentive organizowany dla kontrahentów buduje pozytywny wizerunek firmy. Goście takiej imprezy poczują się ważni i wyjątkowi dla Twojej organizacji, co przełoży się na ich lojalność. Przeżycia i emocje towarzyszące podczas takiego wyjazdu przeniosą Wasze relacje na wyższy poziom współpracy. Wyjazd integracyjny czy motywacyjny dla pracowników to szansa na zwiększenie zaangażowania w wykonywanie zadania, usprawnienie komunikacji między pracownikami, czy budowanie lojalności wobec firmy.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń do nas już dziś!

Zadzwoń do nas już dziś i zaplanuj z nami ekscytującą wyprawę dla Twoich pracowników i kontrahentów! Sprawdź również naszą ofertę w zakresie organizacji szkoleń i konferencji oraz ofertę na bilety lotnicze i hotele. Skontaktuj się z nami już dziś!