Aktualności
28 marca 2017

Poznaj Klasę Komfort Aeroflotu

Większe siedzenia w Klasie Komfort zapewniają wysoka wygodę, a ich konfiguracja w kształcie muszli i zwiększona wysokość siedziska zapewniają więcej przestrzeni osobistej. Nowy monitor rozrywki Thales o przekątnej 10.6 cala, odpowiedni komfort jedzenia, duży stół składany i indywidualne światło tworzą środowisko odpowiednie zarówno do odpoczynku jak i pracy podczas lotu. Siedzenia mają innowacyjny mechanizm, który pozwala im lekko przesunąć się do przodu w celu zapewnienia maksymalnej wygody. Z tego powodu nie ma potrzeby przechylania oparć siedzeń w Klasie Komfort, co oznacza, że ​​nic nie zakłóci komfortu.

W Klasie Komfort otrzymasz powitalny napój przed startem. Podczas lotu mogą Państwo delektować się gorącymi posiłkami w menu klasy biznesowej zaprojektowanym przez naszych wysoko wykwalifikowanych kucharzy.

W zestawach dostępnych dla pasażerów Klasy Komfort znajdziesz między innymi maskę do spania i skarpetki. Zaoferujemy Ci także poduszkę, a także koc jeśli lot trwa dłużej niż trzy godziny lub jeśli podróżujesz w nocy.